Bizim Sayfamız Günah Keçisi Mi ? | Blog Yazıları #9

Bizim Sayfamız Günah Keçisi Mi ? | Blog Yazıları #9
Bizim Sayfamız Günah Keçisi Mi ? | Blog Yazıları #9

Merhaba Değerli Şile Ağva Köyleri Takipçileri, bilindiği üzere sitemizde bulunan vlog yazılarımız serisine bayadır yazı yazmıyorduk. Bugün oturdum bilgisarayın başına bir şeyler yazmam gerekiyor dedim. Baya bir şeyler yazdım sildim, tekrar yazdım tekrar sildim. Bilindiği üzere haber sitelerinde "Ağva Kilimli Koyu Çöpler İçinde Kaldı" haberlerini görmüşsünüzdür. Bu haberleri görünce birden şok geçirdim, inanamadım, bilgisayarın başında 5 dakika baka kaldım. İnsan böylesine güzel doğaya nasıl zarar verebiliyorlar dedim. Bu haberlerin altına şöyle yorumlar gelmiş; "İşte bilmem ne sayfası durmadan paylaşıyordu, ne oldu bak.", "Sizin suçunuz bu, reklam yapmayın kardeşim" gibisinden bir sürü yorumlar gelmiş. Şimdi bu yorumlar biraz haklı biraz haksız durumdalar bizce.

Bizim sayfamızın amacı Şile, Ağva veya Köylerinden olan ama iş nedeni ile veya başka sebeplerden dolayı memleket hasreti çeken insanlarımızın memleket hasretini dindirmektir. Biz otel veya pansiyon önermiyoruz. Böylesine yorumlar yapılmasını çirkin buluyoruz. Şile, Ağva veya Köylerinde yaşayanlar çevrelerinde bulunan güzellikleri bilmedikleri zaman bizim sayfamıza girip öğreniyorlar. Bu tip yorumlar da bulunan insanların gayesi ne çöp ne doğa sadece bizim sayfamız dır. Şile ile ilgili, Ağva ile ilgili bir sürü sayfalar bulunuyor. Bunların bir çoğu da otel veya pansiyon öneriyor ama bu kötü yorumların hepsi Şile Ağva Köyleri sayfasına yönlendiriliyor. Bizim sayfamız günah keçisi mi ?

0/Yorum/Yorumlar

Yorum yaparken:
1. Google (Gmail) hesabınız var ise direk yorum yazabilirsiniz.
2. Google (Gmail) hesabınız yok ise "Yorumlama biçimi" yazısının hemen yanındaki kutucuğa tıklayınız.
3. Açılan yerde "Adı/Url" tıklayarak "Adı" olan yere isminizi "Url" olan yeri ise ister boş bırakın isterseniz facebook adresinizi vb. adresler yazabilirsiniz. Ardından iste "Devam" tuşuna basarak yorumunuzu yazıp "Yayınla" tuşuna basarak sizde yorum yazabilirsiniz.
4. İçerik konusuyla alakalı olmasına özen gösterin.
5. Aktif link bırakmayın. (Hemen silinir!)
6. Yazım ve dil bilgisi kurallarına uymaya çalışın lütfen.
Konu ile ilgili olmayan sorularınız için ise Soru Sor veya İletişim sayfalarını kullanınız.

Daha yeni Daha eski
Ağva'nın Sesi | Şile Ağva köyleri