Youtube'da Bizde Varız

Youtube'da Bizde Varız
Youtube'da Bizde Varız

Merhaba Değerli Şile Ağva Köyleri Üyeleri, Bildiğiniz üzere Dünya ve ülkemiz artık teknoloji çağın çok ama çok ilerisinde insanlar artık televizyon seyretmek yerine Youtube'da sevdiği kanalları izlemekte, hal böyle olunca televizyonların ömrü yavaş yavaş bitmekte. İnsanlar sevdiği kişilerin Youtube'da kanallarını açıp onların yapmış olduğu videoları izleyerek zamanlarını geçiriyorlar ve sevdikleri kişileri aynı televizyonda nasıl zamanında dizilerin günlerinin gelip dizi izlemeyi beklediysek şimdi ki nesil ise o kişilerin video atmalarının bekliyor ve böylece Youtube'da video çeken kanalların kurucuları ise ünlü olmakta.

Youtube gerçekten iyi bir platform (düzgün kullanıldığında) insanlar sevdikleri şeyleri bir tık ile ulaşıyorlar. Bizde Şile Ağva Köyleri olarak "Youtube'da Bizde Varız" diyorum. 7 Ekim 2015 yılında açmış olduğumuz Youtube kanalımız şu anda 62 Abonemiz ve toplam 17.666 görüntüleme sayımız ile Youtube'da varız. Her hafta sizlere güzel Şile ve Ağva'mızın videolarını çekerek güzel şekilde düzenleyerek Youtube kanalımıza yüklüyoruz. Bu süreçte sizlerde Youtube Kanalımıza abone olarak ve videolarımızı izlerek, paylaşarak ve beğenerek bize destek çıkabilirsiniz. Sizler destek çıktıkça bizler daha iyi yerlere gelebiliriz tabi SİZLER SAYESİNDE...


Youtube Kanalımıza abone olmak için tıklayınız.

0/Yorum/Yorumlar

Yorum yaparken:
1. Google (Gmail) hesabınız var ise direk yorum yazabilirsiniz.
2. Google (Gmail) hesabınız yok ise "Yorumlama biçimi" yazısının hemen yanındaki kutucuğa tıklayınız.
3. Açılan yerde "Adı/Url" tıklayarak "Adı" olan yere isminizi "Url" olan yeri ise ister boş bırakın isterseniz facebook adresinizi vb. adresler yazabilirsiniz. Ardından iste "Devam" tuşuna basarak yorumunuzu yazıp "Yayınla" tuşuna basarak sizde yorum yazabilirsiniz.
4. İçerik konusuyla alakalı olmasına özen gösterin.
5. Aktif link bırakmayın. (Hemen silinir!)
6. Yazım ve dil bilgisi kurallarına uymaya çalışın lütfen.
Konu ile ilgili olmayan sorularınız için ise Soru Sor veya İletişim sayfalarını kullanınız.

Daha yeni Daha eski
Ağva'nın Sesi | Şile Ağva köyleri