Bizim gibi rakip zor bulunur | Blog Yazıları #7

Bizim gibi rakip zor bulunur | Vlog Yazıları #7
Bizim gibi rakip zor bulunur | Vlog Yazıları #7

Merhaba Değerli Şile Ağva Köyleri Üyeleri, Uzun süredir vlog yazısı yazmıyordum, şimdi vlog yazısının tam zamanı diye düşünüyorum. Bildiğiniz üzere kişi veya kişiler tarafından 7 bin kişilik facebook sayfamız ve 5 bin kişilik facebook profilimiz kapatıldı. Ama biz yılmadan ve bıkmadan yeniden facebook saufası açtık ve şuan beğeni sayımız 2 binin üzerinde bu sizler sayesinde oldu. Biz paylaşım yaptıkça sizler beğendikçe sayfamız daha da yükseldi ve yükselecek bundan kimsenin şüphesi olmasın.

İnsan oğlu çok ama çok aç gözlü, başkasının başarısını kabullenmeyip, başkasının başarısına çamur atmak kolay olsa da onu orada tutmak kolay değildir. Çünkü onlar çamur attıkça biz daha da güçleniyoruz, onlar bize seslerini yükseltikçe biz daha da hırslanıyoruz. Son olarak da şunları söylüyecem. Onların bize saldırmaları gayet normal bulurum. Çünkü bizim gibi rakip zor bulunur.

0/Yorum/Yorumlar

Yorum yaparken:
1. Google (Gmail) hesabınız var ise direk yorum yazabilirsiniz.
2. Google (Gmail) hesabınız yok ise "Yorumlama biçimi" yazısının hemen yanındaki kutucuğa tıklayınız.
3. Açılan yerde "Adı/Url" tıklayarak "Adı" olan yere isminizi "Url" olan yeri ise ister boş bırakın isterseniz facebook adresinizi vb. adresler yazabilirsiniz. Ardından iste "Devam" tuşuna basarak yorumunuzu yazıp "Yayınla" tuşuna basarak sizde yorum yazabilirsiniz.
4. İçerik konusuyla alakalı olmasına özen gösterin.
5. Aktif link bırakmayın. (Hemen silinir!)
6. Yazım ve dil bilgisi kurallarına uymaya çalışın lütfen.
Konu ile ilgili olmayan sorularınız için ise Soru Sor veya İletişim sayfalarını kullanınız.

Daha yeni Daha eski
Ağva'nın Sesi | Şile Ağva köyleri